دراگان اسکوچیچ در نخستین نشست خبری خود به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد چگونگی حضورش در تیم ملی، اهداف خود در این تیم و آینده‌اش روی مهمترین نیمکت فوتبال ایران مواردی را بیان کرد

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین نشست خبری رسمی خود در این سمت اظهار داشت: پیش از هر چیز روز مادر را تبریک می‌گویم. بدون وجود مادران هیچ‌کدام از ما نبودیم. ابتدا می‌خواهم درباره تیم ملی، برنامه‌های آن و آماده‌سازی تیم بگویم. در ابتدا می‌خواهم بگویم که انتخاب من افتخار بزرگی برای ماست. فکر می‌کنم که این اولین بار است که یک مربی خارجی پس از پنج سال حضور در ایران به‌عنوان مربی تیم ملی انتخاب می‌شود. این موضوع بار مسئولیت را بر دوش من سنگین‌تر می‌کند.

ادامه مطلب

ترکیب احتمالی استقلال

نشست خبری سرمربی تیم ملی

کنفرانس خبری یحیی گل محمدی

تیم ,ملی ,سرمربی ,خبری ,فوتبال ,نشست ,تیم ملی ,نشست خبری ,سرمربی تیم ,در این ,فوتبال ایران

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اتاق کوچیکِ من clinic-azimi نمونه سوالات آخرین دوره ای چهره پردازی کودک فنی حرفه ای گیفتمون | فروشگاه خرید آنلاین هدیه گروه های آموزشی شهرستان کلاله فروشگا فایل مهرسازی شیراز فیلم های کمدی و شاد ایرانی جدید و قدیمی روزنامه‌نگار شهر خاکستری آموزش تحلیل تکنیکال